گوگل نسخه پیش‌نمایش اندروید P را عرضه کرد

اخیرا خبرهای مختلفی در خصوص فعالیت کمپانی گوگل در زمینه ی عرضه ی یک سیستم عامل جدید به نام اندروید P منتشر شده است و بسیاری از کاربران این سیستم عامل نیز اکنون کنجکاو هستند که این سیستم عامل چه ویژگی هایی دارد؟ و یا اینکه علت نام گذاری گوگل به این نام چه بوده است؟

گوگل امروز بدون اعلام قبلی، نسخه پیشنمایش اندروید P را برای توسعه دهندگان نرم افزاری ارائه کرد و به بسیاری از شایعات و انتظارات در مورد امکانات و طراحی ورژن جدید این سیستم عامل پایان داد. همانند نوقا و اوریو، اندروید پی هم با تغییرات ظاهری گسترده‌ای همراه نبوده و بیشتر روی ارائه تجربه‌های کاربری متنوع و جدید متمرکز شده تا در کنار بهبود عملکرد سیستم عامل، بزرگ‌ترین تغییرات آن نسبت به نسل‌های گذشته اندروید باشند.

ویژگی های اندروید p

پشتیبانی از بریدگی بالای نمایشگر از قابلیت های جدید این نسخه از اندروید(اندروید پی) خواهد بود. به هر حال باید دید که این ورژن جدید تا چه اندازه می‌تواند مورد قبول و استفاده توسعه دهندگان نرم افزاری قرار بگیرد. و با بازخوردهایی که گوگل از طریق توسعه دهندگان دریافت خواهد کرد این نسخه از اندروید چه زمان در نسخه نهایی منتشر خواهد یافت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code