بر اساس یک مقاله از ویرجین موبایل که macrumors آن را منتشر کرده است. اپل قصد دارد آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس قرمز رنگ از سری محصولات PRODUCT) RED) را امروز دوشنبه ۹ آوریل رونمایی کند. علاوه بر MacRumors، مارک گورمن از بلومبرگ در پستی در توییتر این خبر را تایید کرد، اما جزئیاتی در مورد زمان دقیق یا قیمت احتمالی آن منتشر نشده است.

این شرکت نسخه های قرمز رنگ معروف خود را با همکاری یک سازمان خیریه (RED) منتشر میکند. که هدف آن افزایش آگاهی و کمک به تامین هزینه های دارو یا مقابله با گسترش HIV / AIDS در آفریقا است.

سال گذشته، اپل نسخه های آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس PRODUCT) RED) را روانه بازار کرد و در سراسر جهان مورد توجه زیادی قرار گرفت. پیش از آن، اپل نسخه های قرمز دیگر محصولات خود مانند آیپدها را فروخته بود، اما آیفون ۷ اولین سری گوشی های هوشمند با همکاری بنیاد خیریه RED بود. حالا تولید این سری از گوشی های هوشمند اپل از سپتامبر سال ۲۰۱۷ متوقف شده است.

اپل بزرگترین شرکت همیار با سازمان خیریه RED است که از طریق اختصاص بخشی از سود فروش محصولات خود تاکنون بیش از ۱۳۰ میلیون دلار به این انجمن کمک کرده است.

این خبر را به اشتراک بگذارید :