WhatsApp در نهایت استیکرها را به برنامه پیامرسان بسیار محبوب خود اضافه می کند. این شرکت امروز اعلام کرد که پشتیبانی از استیکر ها را در هفته های آینده به سیستم عامل های Android و iOS خواهد رساند.

در ابتدا، ۱٫۵ میلیارد کاربر این برنامه، می توانند استیکر هایی را از میان محدود استیکرهای ساخت این شرکت یا هنرمندان و سازندگان مورد تایید واتساپ انتخاب کنند و استفاده کنند.

در ادامه راه و برای توسعه و افزایش تعدد استیکر ها فیس بوک همچنین API ها و اینترفیس ها را منتشر کرده است که به سازندگان شخص ثالث اجازه می دهد تا بسته های خود را طراحی کنند.

راهنمای کامل در مورد فرآیند ساخت و ارسال استیکر در واتس اپ را در اینجا می توانید پیدا کنید.

افزودن استیکر در واتس اپ

سایر برنامه های پیام رسان یک رویکرد متفاوت دارند. لاین که پیشگام مفهوم استیکرها است  رویکرد بسیار ساده دارد، با بسته های استیکر تایید شده توسط خود شرکت. این مورد از مهمترین منابع درآمدی شرکت لاین است ضمن اینکه باعث میشود استیکرهای استاندارد و با کیفیت در اختیار کاربر قرار بگیرد. تلگرام دارای پلت فرم باز است. هر کس می تواند استیکرهای شخصی و سفارشی خود را فقط در عرض چند دقیقه ایجاد و منتشر کند، اما این دسترسی باعث مشکلاتی مانند سرقت ادبی و کاهش کیفیت استیکرها در بسیاری موارد میشود. در هر صورت، رویکرد مدیران WhatsApp در افزودن استیکر به این پیام رسان تحقق این جمله است “که برچسب ها به شما کمک می کنند احساسات خود را به نحوی که همیشه نمی توانید با کلمات بیان کنید، به اشتراک بگذارید”

این خبر را به اشتراک بگذارید :