آیا شما بر روی کتابخانه ای کار می کنید که توسط توسعه دهندگان اندروید مورد استفاده قرار بگیرد و یا کسی را در این حوزه می شناسید؟
گوگل به طور فعال به دنبال این توسعه دهندگان است تا به آن ها و کارهایشان که برای شخصی سازی در مورد تغییرات اندروید ثبت شده است دست یابد زیرا ممکن است باعث تاثیرات مثبتی بر محصول آن ها شود .
در یک پست جدید منتشرشده در وبلاگ توسعه دهندگان اندروید ، گوگل خبر از ابتکار جدیدی داده است تا توسعه دهندگانی را که بر روی کتابخانه های اندروید و SDK های مربوط به تغییرات آتی پلتفرم های اندروید و سیاست های گوگل پلی کار میکنند را مطلع سازد.
هدف ما این است که هرآنچه که شما برای ارائه ی اهداف فنی و تجاری نیاز دارید را فراهم سازیم تا به شما در تولید برنامه ها و بازی های بهتر کمک شود.
پیش روی ما منابع بیشتری برای اشتراک گذاری وجود دارد که به توسعه دهندگان SDK کمک می کند. در نتیجه برای به روز رسانی های بیشتر آماده باشید.
دو کانال اصلی برای چگونگی استفاده ی گوگل از این ابتکار در برقراری تماس با توسعه دهندگان وجود دارد. اولین راه از طریق ایمیل های عمومی مانند اعلامیه های تغییر سیاست و خبرنامه ها می باشد. دومین راه جذاب، برقراری ارتباط مستقیم از طریق ایمیل با گوگل می باشد که در مورد تغییراتی است که احتمالا بر یک کتابخانه مخصوص توسعه دهنده موثر خواهد بود.
ما از این آدرس برای ارتباط با شما در مورد مسائل مربوط به SDK یا کتابخانه خود استفاده خواهیم کرد. مانند مشکلات فنی و غیره
توسعه دهندگانی که مایل به ثبت نام هستند باید به سادگی فرم گوگل را با اطلاعاتی در رابطه با محصول و کسب و کار پر کنند. این اطلاعات به گوگل برای درک بهتر توسعه دهندگان شخصی و کتابخانه های مورد نیاز آن ها کمک میکند.
جالب اینجاست که این پست به طور مخصوص از توسعه دهندگان می خواهد که توسعه دهندگان کتابخانه های محبوبشان را تشویق کنند تا در این طرح ابتکاری ثبت نام نمایند.
تمایل گوگل به تغییرات شدید که گاهی با پیامد های کوتاه مدت همراه است نشانگر این است که تغییرات خوبی ممکن است در این شرکت اتفاق بیفتد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :