گزارشات جدید حاکی از این است که ایرپاد های به روز‌شده‌ی اپل در اوایل سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد‌ شد. همچنین شایعاتی وجود دارد که لوازم جانبی اپل تا سال ۲۰۲۰ به طور کامل طراحی مجدد خواهند شد.

احتمال می‌رود که کمپانی اپل یک نسخه ارتقا یافته از AirPod ها را در سه ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۹ عرضه کند و ممکن است که این دستگاه‌ها را تا سال ۲۰۲۰ طراحی مجدد نمایند. سایت ۹to5mac.com به نقل از تحلیلگر اپل، Ming-Chi Kuo، طبق گزارش جدیدی ادعا کرده که تقاضا برای دستگاه‌های ایرپاد در سال‌های آتی به طور چشمگیری رشد خواهد‌کرد.
در طول تابستان ۲۰۱۸، براساس شایعاتی که وجود داشت، انتظار میرفت AirPod های ارتقاء یافته هنگام عرضه محصولات اپل در نمایشگاه پاییز، معرفی شوند اما این اتفاق نیفتاد. درصورتی‌که پیش‌بینی‌های تحلیلگر اپل، Kuo، صحیح باشد، مدل‌های جدید این دستگاه، پشتیبانی شارژ بی‌سیم خواهند داشت، اگرچه همچنان مشخص نیست این ارتقا مختص محفظه دستگاه است یا فقط هدفون‌ها. شایعات خبر از تغییرات دیگری نیز دارند، طبق صحبت‌های تحلیلگر اپل، احتمالا باید منتظر تغییراتی از قبیل مشخصات بلوتوث ارتقا یافته و کیس یا محفظه ارتقا یافته باشیم به علاوه اینکه احتمال دارد برخی قطعات داخلی کمی گران‌تر نسبت به دستگاه‌های قبلی باشند. همچنین گفته می‌شود که در سال ۲۰۱۹ مجموعه جدیدی از ایرپاد ها ارائه خواهد شد که در برابر آب مقاوم اند و قابلیت حذف نویز دارند.
علاوه‌ بر ارتقای بالقوه در سال ۲۰۱۹، kuo، خاطر نشان می‌کند طراحی کاملا جدیدی برای AirPod 2020 وجود خواهد داشت، اما جزئیات بیشتری ارائه نداده‌ است. AirPod ها محبوب‌ترین لوازم جانبی شرکت اپل هستند و پیش‌بینی می‌شود فروش این محصولات از ۱۶ میلیون در سال ۲۰۱۷ به بیش از ۱۰۰ میلیون تا سال ۲۰۲۱ افزایش خواهد یافت.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :