به نظر می رسد مایکروسافت برنامه های خود را در راستای اصلاح آیکون های ویندوز ۱۰ خود در کنار مجموعه آفیس قرار داده است. غول نرم افزاری ، طرح جدید آیکون مجموعه آفیس ۳۶۵ را در اوایل این هفته رونمایی کرد. به همراه آن برخی تغییرات ویندوز نیز مورد بررسی قرار گرفت.
جان فردمن – مدیر شرکت طراحی های مایکروسافت این گونه توصیف می کند : ساخت یک سیستم رایج و طراحی ۱۰ آیکون به صورت همزمان تعهدی بزرگ می طلبد. در حال حاضر ما این سیستم که به عنوان یک معیار در سراسر مایکروسافت است را منتشر کرده ایم.
فردمن همچنین اعلام کرد : این تغییرات آفیس آغازگر یک تلاش متقابل شرکت برای به روز رسانی تمام آیکون ها در همان سبک می باشد. پست وبلاگ فردمن نگاهی کلی بر تغییرات و به روز رسانی های احتمالی ویندوز ۱۰ داشت.
آن پست شامل عکس های مفهومی از ویندوز ۱۰ است که آیکون های مدرن عکس ها ، اخبار، پست الکترونیکی و بسیاری از دیگر برنامه های داخلی آپدیت شده اند. ما میدانیم این تصاویر درحال حاضر یک مدل ازمایشی هستند اما در بلند مدت مایکروسافت قصد مدرن سازی آیکون ها را دارد.
ویندوز ۱۰ در حال حاضر در سیستم عامل خود شامل آیکون هایی است که قدمت ۱۰ ساله دارند‌. اگر به این آیکون ها برخورد کرده باشید متوجه میشوید که خیلی ناخوشایند هستند، با این وجود مایکروسافت در تلاش برای مدرن سازی طراحی ویندوز خود می باشد . به ویژه جایی که شما تنظیمات را در سیستم عامل پیکربندی می کنید.
مایکروسافت تلاش های متعددی برای طراحی ویندوز در طی سال های اخیر داشته است. اما در حال حاضر که شرکت به طور گسترده بر روی طراحی آیکون ها تمرکز کرده است ، به نظر میرسد پاکسازی برخی از موارد قدیمی نیز ضروری است

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :