اپل اولین ردیاب خواب Beddit را از زمان به دست آوردن شرکت فنلاندی در سال ۲۰۱۷، به فروش گذاشته است. بررسی کننده ی خواب Beddit 3.5 یک سنسور نواری نازک است که می تواند زیر تخت قرار گیرد تا حرکات بدن را در طی شب ردیابی کند. در حال حاضر به قیمت ۱۵۰ دلار در وب سایت اپل و فروشگاه ها در دسترس می باشد.
ردیاب خواب ۲ میلی متری می تواند زمان خواب، ضربان قلب، تنفس، خروپف و دمای اتاق و رطوبت را اندازه گیری کند. مزیت آن نسبت به سایر ردیاب های تناسب اندام این است که لازم نیست آن را بپوشید و یا به خاطر داشته باشید که باید از آن استفاده کنید.

ردیاب خواب اپل
شما هنوز هم می توانید آن را به ساعت اپل خود وصل کنید و در زمانی که همگام سازی شده است اعلان های گزارش خواب و یادآور وقت خواب را دریافت کنید. تجزیه و تحلیل خواب و داده های ضربان قلب نیز از طریق برنامه سلامت در iOS 12 یا بالاتر قابل دسترسی است.
ساعت اپل سری ۴ هنوز هیچ قابلیت ردیابی داخلی را ارائه نمی دهد اما اکنون برنامه های شخص ثالثی وجود دارند که به شما اجازه می دهد تا ساعت خواب خود را پیگیری کنید، از جمله برنامه Beddit خودتان. تا آن موقع جدیدترین بررسی کننده ی خواب Beddit این خلا را پر می کند.

این خبر را به اشتراک بگذارید :