هانر و شیائومی در حال افزایش جنگ های مگاپیکسلی هستند.
در اوایل سال جاری سونی و سامسونگ هر دو سنسورهای تصویر ۴۸ مگاپیکسلی را برای گوشی های هوشمند معرفی کردند و در ادامه خواهیم خواند جزئیات اولین دستگاه هایی که از این تعداد عظیم پیکسل بهره می برند.
Honor به تازگی ویو۲۰ را معرفی کرده است که از حسگر IMX586 سونی با پردازنده Kirin 980 هوآوی استفاده می کند و همچنین دوربین سلفی hole-punch که در هوآوی Nova 4 به کار رفته است در هفته ی آتی به طور کامل عرضه می شود.
ویو ۲۰ ادامه دهنده ی راه ویو ۱۰ است. ویو ۲۰ دستگاهی میان رده می باشد. honor جزئیات دقیقی از ویو ۲۰ را تاکنون ارائه نداده است و باید منتظر رویداد ۲۲ ژانویه در پاریس برای نمونه جهانی باشیم، در حالی که مدل V20 چین در تاریخ ۲۶ دسامبر عرضه خواهد شد. آنچه ما می دانیم این است که ویو ۲۰ در رقابت طراحی و مشخصات از هم رده های سابق خود بسیار جلوتر است.
در همین حال، Xiaomi نیز قرار است در ماه های آینده یک تلفن ۴۸ مگاپیکسلی عرضه کند.لین بن، بنیانگذار و رئیس این شرکت عکسی از دستگاه ناشناس که دارای دوربین ۴۸ مگاپیکسلی در کنار لنز است را منتشر کرد. جزئیات دیگری در دسترس نیست، اما لین می گوید که در ماه ژانویه این گوشی معرفی خواهد شد.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :