اگر نیاز پیدا کردید که اطلاعات گوشی اندرویدی خود را به گوشی آیفون تان انتقال دهید با آموزش ما در این مقاله همراه باشید. برای انجام این کار شما به نرم افزاری دارید تا در انجام اینکار به شما کمک کند. پیشنهاد ما به شما دانلود نرم افزار Move to iOS از گوگل پلی است.

پس از دانلود و نصب نرم افزار فوق مراحل را به همراه ما دنبال کنید. در اولین مرحله از مراحل راه‌اندازی اولیه دستگاه به مرحله‌ای با عنوان Apps & Data خواهید رسید. در این مرحله باید مانند عکس زیر گزینه Move Data from Android را انتخاب کنید.

اطلاعات گوشی اندرویدی خود را به گوشی آیفون تان انتقال دهید
در دستگاه Android خود، برنامه «Move to iOS» را باز کنید و روی «ادامه» ضربه بزنید. شرایط و ضوابط ظاهر شده بر روی گوشی خود را بخوانید. برای ادامه، روی “Continue” ضربه بزنید، سپس در گوشه سمت راست بالای صفحه بر روی “Find Your Code” ضربه بزنید.

برنامه «Move to iOS»

در دستگاه iOS خود، روی «Move from Android» کلیک کنید و بر روی ادامه ضربه بزنید. سپس منتظر بمانید تا یک کد ۱۰ رقمی یا ۶ رقمی بر روی صفحه گوشی آیفون شما نمایش داده شود. اگر دستگاه Android شما یک هشدار را نشان داد که شما یک اتصال اینترنتی ضعیف دارید، می توانید هشدار را نادیده بگیرید.

بارگیری اطلاعات از اندروید به آیفون

کد را در دستگاه Android خود وارد کنید سپس منتظر بمانید تا ارتباط بین دو دستگاه برقرار شود و صفحه نمایش انتقال اطلاعات ظاهر شود.

در دستگاه اندروید خود، محتوایی را که میخواهید انتقال دهید انتخاب کنید و روی Next ضربه بزنید. سپس – حتی اگر دستگاه آندروید نشان می دهد که فرایند کامل است – شما هیچ کاری انجام ندهید و منتظر بمانید تا نوار بارگذاری که در دستگاه iOS شما ظاهر می شود، پایان یابد. کل انتقال اطلاعات ممکن است بسته به میزان محتوا که در حال انتقال است، طول بکشد.

بیشتر بخوانید:

نحوه انتقال مخاطبین از آیفون به آندروید

چه اطلاعاتی امکان انتقال دارد؟ مخاطبین، تاریخچه پیام، عکس ها و ویدیوهای دوربین، بوک مارک های وب، حساب های ایمیل و تقویم ها. پس از اتمام انتقال، می توانید هر برنامه رایگان را که از فروشگاه App Store همسان شده است دانلود کنید.

پس از آنکه نوار پیشرفت در دستگاه آیفون نشان داد که انتقال اطلاعات به پایان رسیده است، بر روی Done در دستگاه اندرویدی خود ضربه بزنید سپس بر روی Continue در دستگاه iosتان کلیک کنید. و در نهایت مراحل را برای تنظیم دستگاه iOS خود دنبال کنید.

اطمینان حاصل کنید که تمام محتوای شما منتقل شده است. موسیقی، کتابها و فایلهای PDF باید به صورت دستی منتقل شود. اگر به برنامه اندرویدی نیاز دارید که در دستگاه اندرویدی شما بود میتوانید برای دانلود نسخه ios آن به فروشگاه App Store مراجعه کنید.

image_pdfدانلود فایل pdf این مقاله
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :