مایکروسافت ارسال ¯\_(ツ)_/¯ یا (╯°□°)╯︵ ┻━┻ را از طریق ویندوز ۱۰ برای دوستان یا همکارانتان راحت تر میکند.
در آزمایش جدید ساخت ویندوز ۱۰ مایکروسافت شخصیت های صورتکی کاموجی را اضافه کرده است که از طریق همان میانبر اموجی موجود در دسترس هستند. در حالی که شما می توانید از میان تعداد زیادی از کاموجی ها یکی را انتخاب کنید، این ویژگی همچنین شامل دسترسی سریع به علائم دیگر همچون خط فاصله (—) می باشد. اگر نویسنده هستید می دانید که به خاطر سپردن کلید های ترکیبی خط فاصله (—) چقدر سخت است. بنابراین این کار را بسیار ساده کرده است. مایکروسافت قصد دارد این محصول را به همراه به روز رسانی کد ۱۹H1 معرفی کند، انتظار می رود که در ماه مارس یا آوریل سال ۲۰۱۹ عرضه شود.

قابلیت کاموجی در ویندوز 10
مایکروسافت در کنار افزودن قابلیت کاموجی در حال آزمایش یک طرح بندی ساده برای استارت است. این طرح جدید برای دستگاه های جدید، حساب های جدید یا نصب درست سیستم عامل طراحی شده و شامل یک ستون تکی از برنامه های نصب شده ی قبلی است. مایکروسافت همچنین ظاهر ویژگی تاریخچه ی حافظه ی کلیپ بورد را به روز رسانی و رابط کاربری آن را کمی فشرده تر می کند.

ویژگی Sandbox( سندباکس) ویندوز 10
همچنین مایکروسافت آزمایش ویژگی Sandbox ویندوز را آغاز کرده است. Sandbox ویندوز یک راه جدید و امن برای اجرای فایلهای .exe نامعتبر، بدون نیاز به راه اندازی ماشین مجازی است .مایکروسافت راهی ساده برای کسانی که از ویندوز ۱۰ برای اجرای برنامه ها در محیط میزکار مجزا استفاده میکنند، ایجاد کرده است و هنگامی که اجرای برنامه به اتمام رسید، کل سندباکس پاک می شود. آزمایش کنندگان ویندوز ۱۰ اکنون می توانند این کار را امتحان کنند. در جای دیگر، مایکروسافت همچنین سایه های بیشتری را در طراحی روان رابط کاربری خود معرفی می کند و تنظیمات اخیرا استفاده شده در صفحه تنظیمات اصلی گنجانده شده است. در حال حاضر صفحه تنظیمات دارای یک سرصفحه است که شامل دسترسی سریع به بروزرسانی های ویندوز و اطلاعات حساب کاربری مایکروسافت می باشد. از دیگر تغییرات می توان به گزینه ی جدید قرار های دوستانه در مدیریت فایل ها و امکان تنظیم برگه ی پیش فرض مدیریت کار اشاره کرد. مایکروسافت همچنین یک برنامه ی آفیس برای ویندوز ۱۰ معرفی کرده است تا جایی برای اجرای برنامه های آفیس و مشاهده ی مستندات اخیر باشد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :