پس از ارائه یک آپدیت عمده به برنامه اندروید در اوایل ماه جاری، تلگراام همچنان به ارائه ویژگی های جدید و پیشرفت های خود برای کاربران اندرویدی ادامه می دهد. با آخرین نسخه Telegram، نظرسنجی ها ساده تر از همیشه شده است، علاوه بر این در این نسخه از برنامه کمبودهای نسخه های قبل برای کاربران iOS تا حدود زیادی بهبود یافته است.

نظرسنجی در تلگرام

 

آخرین بروز رسانی Telegram شامل معرفی یک ابزار اختصاصی میشود برای نظرسنجی علاوه بر ربات هایی که قبلا مانند vote برای اینکار استفاده می شد، این ابزار به شما اجازه می دهد تا برخی از نظرسنجی ها را انجام دهید. نظرسنجی های ساخته شده در ابزار جدید برای گروه ها یا کانال هایی که تعداد زیادی اعضا دارند، مناسب هست، از جمله قابلیت های این نوع نظرسنجی امکان فوروارد آنها به گروه ها و کانال ها دیگر به جهت افزایش تعداد شرکت کنندگان در نظرسنجی و رسیدن به هدف بهتر و دقیق تر است همچنین برای دیده شدن بهتر امکان پین این نوع از نظرسنجی ها نیز فراهم شده است. در حال حاضر، نظرسنجی ها ناشناس هستند این به این معنی است که شما نمی توانید ببینید چه کسی به چه چیز رای داده است. به گفته مدیران تلگرام ما هرگز اطلاعات شما را که به ما سپرده اید به اشخاص ثالث نشان نخواهیم داد (تلگرام در حفظ حریم خصوصی پشت شماست).

امکان جستجوی تصاویر در نسخه iOS

امکان جستجوی تصاویر در نسخه iOS

در نسخه جدید Telegram که برای سیستم عامل iOS منتشر شده شاهد قابلیت جستجو در بین تصاویر و همچنین برخی بهبود‌ها دیگر هستیم. شما می توانید از جستجوی وب برای بارگیری تصاویر هنگام ارسال پیوست های عکس و ویدئو و یا انتخاب تصاویر پروفایل در برنامه iOS استفاده کنید.
در نسخه ۵.۱.۱ از تلگرام iOS بسیاری از باگ‌ها و ایرادات نرم افزاری این سرویس رفع شده‌اند. در حال حاضر کاربران می‌توانند با وارد شدن به بخش تنظیمات و سپس Data and Storage اطلاعات جمع آوری شده توسط تلگرام را پاک کنند و البته این عمل به صورت کامل انجام می‌شود و مشکلات قبلی را ندارد.

همچنین در نسخه جدید تلگرام برای iOS بعد از اینکه کاربر اپلیکیشن را ببندد، همچنان دانلود فایل‌ها و تصاویر مورد نظر ادامه می‌یابد. در زمان دانلود و آپلود نیز برخی اطلاعات تکمیلی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :