در ابتدای ماه سپتامبر بود که اولین ویدیو از رابط کاربری One UI بر پایه اندروید را در اختیار داشتیم. ماه گذشته ما خبردار شدیم که به روز رسانی رسمی و پایدار از اندروید پای برای گلکسی اس۹، گلکسی اس۹ پلاس و Galaxy Note 9 در ماه ژانویه ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد. اما حالا مشخص شده که سامسونگ قصد دارد زودتر از موعد بروزرسانی های یاد شده را منتشر کند، زیرا به روز رسانی در برخی از کشورهای اروپایی مانند آلمان، سوئیس و ایتالیا برای کاربران Galaxy S9 و +Galaxy S9 در دسترس است.

بروزرسانی اندروید 9 گلکسی اس با رابط کاربری One Ui

یک عضو در انجمن SamMobile امروز اخبار جدیدی را منتشر کرد. نسخه نرم افزاری برای Galaxy S9 و +Galaxy S9 به ترتیب G960FXXU2CRLI و G965FXXU2CRLI در دسترس است. شما می توانید فایل آپدیت را از SamMobile دانلود کنید و با Odin آنها را فلش کنید (اگر می خواهید بروزرسانی را به صورت دستی نصب کنید). هنوز زمان انتشار قطعی آپدیت گلکسی نوت ۹ مشخص نیست.

طبق گفته SamMobile، این به روز رسانی هم برای نسخه بتای One UI و هم برای نسخه پایدار در Android Oreo در دسترس است. برای بروزرسانی به صورت دستی می توانید با رفتن به تنظیمات> به روز رسانی نرم افزار بروزرسانی را انجام دهید. حجم این به‌روزرسانی ۱۷۴۴.۲۴ مگابایت است که با توجه به همه‌جانبه بودن آن، چنین موضوعی کاملا طبیعی به حساب می‌آید. احتمال دارد که سامسونگ به تدوین تدریجی این به روزرسانی ادامه دهد، چرا که به روز رسانی در حال حاضر تنها در چند کشور اروپایی میسر است.

این خبر را به اشتراک بگذارید :