اینترنت نسل پنجم فناوری بسیار بزرگ و پیچیده ای است و هنوز برای اولین توزیع آماده نیست. ۵G واقعی زودتر از اواخر ۲۰۱۹ به صورت گسترده عرضه نمی شود اما شرکت ها نمیخواهند که کاربرانشان این را بدانند. AT&T تکنولوژی LTE-A خود را با عنوان ۵G E تبلیغ می کند. این تکنولوژی اساسا به معنی سرعت بیشتر و پوشش دهی بهتر است، اما به اندازه ی ۵G سریع و کم تاخیر نیست. LTE-A و ۵G تکنولوژی های بسیار متفاوتی هستند.
AT&T از تکنولوژی ۵G برای نام گذاری تکنولوژی LTE-A خود استفاده می کند.
حامل هایی مثل T-Mobile در حال حاضر LTE-A را با گوشی گلکسی S7 منتشر کرده است. AT&T نیز همان را منتشر کرده است اما برای آنکه جدید به نظر برسد از کلمه ی ۵G استفاده کرده است. در حال حاضر بر روی بسیاری از تلفن های هوشمند مدرن پشتیبانی می شود. نرم افزار رابط کاربری One Ui سامسونگ (اندروید پای) نماد ۵G E را در نوار وضعیت نشان می دهد.

لوگوی 5G جعلی AT&T
Doggo در مرکز سرور های Discord سامسونگ در حال راه اندازی نسخه ی بتای رابط کاربری One Ui بر روی گلکسی +S8 می باشد و از این نماد به جای LTE استفاده می کند. KenC نیر در مرکز سامسونگ وجود این نماد در گلکسی Note 9 را فاش کرد.
AT&T نشان داد که لوگوی ۵G E صادقانه ترین چیزی که حمل کننده ها می توانند انجام دهند، نیست. این سبب میشود تا کاربران به اشتباه فکر کنند که تلفن همراهشان فناوری ای را دارد که هنوز به صورت عمومی در دسترس نیست. بسیاری از مشتری های بی اطلاع فکر می کنند که انتشار این فناوری بزرگ برای سال ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است و نسبت به چیزی که واقعا دارند از آن استفاده می کنند، سردرگم می شوند.
سامسونگ نسل پنجم واقعی را در گوشی گلکسی S10 در اوایل ۲۰۱۹ ارائه خواهد داد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :