به همراه برد کوالکام در جنگهای حقوقی در چین و آلمان در برابر اپل،به نظر می رسد که یک راه گریز قانونی وجود دارد که تا عرضه ی ios 12 فروش ایفون مجاز باشد. این ممکن است توضیحی برای اینکه چرا این شرکت تغییرات زیادی را برای ios اعمال کرده است، باشد. به نظر می رسد که به طور وحشیانه ای آخرین نسخه سیستم عامل اپل بر توابع تلفن همراه آیفون تاثیر می گذارد. اپل iOS 12.1.2 را قبل از ظهر روز دوشنبه به همراه به روز رسانی هایی که امروز منتشر شد، ارائه کرد.
این به روز رسانی تغییرات کمی داشت . هر دو به عنوان iOS 12.1.2 نامگذاری شده اند و تنها در شماره ی ساخت با یکدیگر فرق دارند. به روز رسانی روز دوشنبه با شماره ساخت ۱۶C101 همراه است، در حالی که نسخه ای که امروز منتشر شد ۱۶C104 نامگذاری شده است.
به گفته TechSpot، تعدادی از کاربران آیفون که به نسخه ی دوم به روز رسانی کرده اند، متوجه شده اند که عملکرد های اصلی گوشی تلفن هایشان مختل شده است. این به این معناست که تماس ها، ارسال اس ام اس یا حتی استفاده از داده های LTE با مشکل مواجه شده است. بعضی از کاربران حتی با اتصال به WiFi هم مشکل دارند.
در ضمن، کسانی که از ۱۶C101 در ios 12.1.2 و نسخه های قبل تر از آن استفاده میکنند نمیتوانند به دومین نسخه به روز شوند. در آن یادداشت اشاره شد کسانی که شانس به روز رسانی آن ها کم است باید منتظر ارائه ی نسخه ی جدید بمانند. حداقل تا زمانی که اپل نسخه iOS 12.1.3 را منتشر کند.

image_pdfدانلود فایل pdf این مقاله
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :