واتساپ هنوز هم یکی از محبوب ترین برنامه های پیام رسانی، به ویژه در کشورهای در حال توسعه است. همانطور که انتظار میتوان انتظار داشت، برای به دست آوردن چنین محبوبیتی، باید بسیار امن باشد. برنامه طولانی مدت رمزگذاری واتس اپ را برای تأمین امنترین مبادله متن و رسانه فراهم کرده است. ظاهرا، واتساپ به زودی تأیید اثر انگشت برای حفاظت حتی بیشتر، از پیام های خود را دریافت خواهد کرد. WABetaInfo سرنخ هایی در مورد این آپدیت در آخرین نسخه بتا با شماره ۲٫۱۹٫۳ پیدا کرده است.

اثر انگشت در واتساپ

با توجه به خبرهای درز کرده از منبع اصلی، در آینده شما می توانید اثر انگشت خود را برای احراز هویت در بخش خصوصی از تنظیمات WhatsApp ثبت کنید. تصویر زیر نشان می دهد که شما همچنین می توانید با روش های قدیمی تر (پین، رمز عبور، و غیره) وارد شوید. ورود به سیستم اثر انگشت در تمام دستگاههایی که از اندروید مارشمالو یا نسخه های جدیدتر آن حمایت می کنند، در دسترس خواهد بود. در دستگاه های قدیمی تر، شما به احتمال زیاد قادر به استفاده از احراز هویت دستی هستید. شناسه صورت و روش شناسایی لمسی ID نیز برای iOS در دسترس خواهد بود. در حال حاضر هیچ چیزی در مورد تاریخ انتشار این ویژگی وجود ندارد.

با این حال، واتساپ جدید همراه با افزایش کیفیت صوتی شده است و همچنین قادر به پیش نمایش فایل های صوتی قبل از ارسال آنها به مخاطبین میباشد. شما می توانید تا حداکثر ۳۰ فایل را در حالت پیش نمایش اجرا و برای ارسال انتخاب کنید.

image_pdfدانلود فایل pdf این مقاله

این خبر را به اشتراک بگذارید :