این روزها می بینیم که اینستاگرام فقط پلتفرمی برای آپلود عکس و گفتگو با دوستان نیست. بازاریابی و تبلیغات اینستاگرامی در دنیای مدرن طرفداران زیادی دارد و هر روز شاهد رشد کسب و کارهای مختلفی از طریق این پلتفرم هستیم. اینستاگرام ماهانه ۱ میلیارد کاربر فعال دارد و هر روز ۵۰۰ میلیون کاربر در اینستاگرام فعالیت دارند. از این رو تعدادی زیادی از کسب و کارها ماهانه میزان قابل توجهی از درآمدشان را صرف بازاریابی و تبلیغات در اینستاگرام می کنند. اگر شما هم صاحب کسب و کار هستید که قصد بهبود آن از طریق این پلتفرم را دارید و به ایجاد کمپین های تبلیغاتی علاقه مندید، پیشنهاد ما به شما ایجاد قرعه کشی های اینستاگرامی است. قرعه کشی اینستاگرام می تواند با ابزار های مختلفی از جمله ربات ، نرم افزار یا اپلیکیشن یا سایت مخصوص این کار انجام شود.
از آنجایی که هم کاربران اندروید و هم کاربران ios می توانند از این آموزش استفاده کنند و مختص یک پلتفرم خاص نیست، ما در این مقاله به آموزش قرعه کشی در اینستاگرام با استفاده از سایت های رایگان می پردازیم، بنابراین با ما همراه باشید.

آموزش قرعه کشی در اینستاگرام

برای رشد بهتر صفحه اینستاگرام خود و بهبود کسب و کار باید تعامل بیشتری با کاربران یا مخاطبین هدف داشته باشید. یکی از روشهایی که تعامل کاربران را در صفحه شما بیشتر می کند، پست های مسابقه ای و نظر سنجی است. برای انتخاب برنده از میان کاربرانی که کامنت یا لایک گذاشتند، شما نیاز به قرعه کشی خواهید داشت. برای انجام قرعه کشی های اینستاگرامی سایت های زیادی وجود دارند. برخی از این سایتها پولی یا فیلتر هستند. هر چند سایتهایی هم وجود دارند که ما را تحریم کرده اند!! اما در این میان سایت هایی وجود دارند که قرعه کشی رایگان دارند. برخی از سایتهای رایگان پیچیدگی های خاص خودشان را دارند که استفاده از آن ها تا حدودی سخت است. در این مطلب قصد داریم تعدادی سرویس دهنده رایگان و ساده‌ای که در دسترس قرار دارند را بررسی کنیم. شما عزیزان می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید و قرعه کشی اینستاگرامی‌تان را به خوبی به پایان برسانید.

INSTAGRAM RANDOM COMMENT PICKER

یکی از سرویسهای رایگان و ساده ای که برای انجام قرعه کشی های اینستاگرامی در دسترس ما ایرانیان قرار دارد، INSTAGRAM RANDOM COMMENT PICKER است. این سایت معروف و رایگان طی سه مرحله بسیار ساده قرعه کشی را برای شما انجام خواهد داد. مراحل کار با این سرویس، در سایت شماره گذاری شده است.

INSTAGRAM RANDOM COMMENT PICKER

این مراحل ساده عبارتند از:

  • ورود به حساب کاربری اینستاگرام : برای استفاده از این سرویس باید اکانت تجاری اینستاگرام  شما به حساب فیسبوک‌تان لینک شده باشد و سپس از طریق فیسبوک وارد شوید. در صورتی که صفحه اینستاگرامی شده به فیسبوک لینک نشده باشد می توانید از طریق صفحه اینستاگرامی‌تان وارد شوید. پس در این مرحله گزینه Instagram login را بزنید و اطلاعات را وارد کنید. بعد از لوگین شدن طی یک پیغام موفقیت آمیز بودن لوگین(you already login) به شما اطلاع داده خواهد شد.
  • انتخاب پست مسابقه : احتمالا شما می خواهید به کاربرانی که برای یکی از پستهای شما کامنت گذاشته اند جایزه بدهید. برای قرعه کشی از میان این کامنتها باید لینک اختصاصی پست اینستاگرامتان را در سایت comment picker قرار دهید. برای دریافت لینک می توانید از گزینه به اشتراک گذاری لینک پست یا همان Share در اینستاگرام استفاده کنید.

در صورتی که از طریق صفحه اینستاگرامتان وارد سایت شده باشید در پایین کادر مربوط به لینک پست، گزینه Filter Duplicate users را مشاهده می کنید. با فعال کردن این گزینه کسانی که بیشتر از یک کامنت در پست اینستاگرامی شما قرار داده باشند تنها یک کامنت آنها در قرعه کشی محاسبه خواهد شد.

اما در صورتی که از طریق فیسبوک لینک شده به پیج اینستاگرامی‌تان وارد سایت شوید. دو گزینه دیگر برای انتخاب خواهید داشت. یکی از گزینه ها Filter comments based on a specific text است. با فعال کردن این گزینه شما می توانید متن مشخصی را وارد کنید. این سرویس از میان کامنتها، تنها کامنتهایی که متن مشخص شده توسط شما را داشته باشند در قرعه کشی شرکت خوهد داد. گزینه بعدی Include comment replies است که با فعال کردن آن ریپلای کامنتهای پست نیز در قرعه کشی شرکت داده خواهد شد.

  • قرعه کشی : در مرحله سوم و آخر کافیست بر روی START کلیک کنید و منتظر بمانید تا عملیات قرعه کشی انجام شود. پس از اتمام عملیان نام برنده به شما نشان داده خواهد شد.

GetComBot

سایت رایگان بعدی که مراحل کمتری نیز دارد، GetComBot است. برای استفاده از این سرویس کافیست ایمیل و لینک مربوط به پست اینستاگرامی را وارد کنید. بعد از وارد کردن این اطلاعات گزینه ارسال (send) را بزنید. در این مرحله کامنتهای پست دانلود شده و در یک زبانه مرورگر جدید باز خواهد شد. شما می توانید شرایطی که برای مسابقه اینستاگرامی‌تان (مانند منشن کردن دوستان) در نظر گرفته اید را انتخاب کنید تا برنده انتخاب شود.

GetComBot

Tools4insta.com

یکی دیگر از سرویسهای رایگان و ساده برای انتخاب برنده از میان کامنتهای پستهای اینستاگرامی tools4insta.com است. کار کردن با این وبسایت رایگان بسیار راحت است. کافیست لینک پست مدنظرتان را کپی کنید و آن را در قسمت post URL قرار دهید. بعد از قرار دادن لینک بر روی Submit کلیک کنید تا برنده شما مشخص شود.

Tools4insta

NamePicker.net

namepicker.net نیز یکی دیگر از وبسایتهای رایگانی است که می توانید استفاده کنید. برای استفاده از این سرویس باید صفحه اینستاگرام شما به فیسبوک لینک شده باشد. سپس از طریق حساب کاربری فیسبوک وارد سایت می شود. این سرویس دهنده امکاناتی نظیر انتخاب برنده بر اساس یک متن مشخص، فیلتر کردن نامهای تکراری (کامنتهای تکراری توسط یک شخص) و شرکت دادن ریپلای کامنتهای پست را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

سایت رایکان قرعه کشی اینستاگرام

woobox.com

برای استفاده از این وبسایت باید ابتدا از طریق فیسبوک یا با ثبت نام در این وبسایت لاگین کنید. برای انتخاب برنده از میان کامنت ها باید حتما صفحه فیسبوک تان را با اینستاگرام‌تان لینک کنید. سپس با استفاده از لینک پست، می توانید برنده مسابقه اینستاگرامی را مشخص کنید.

قرعه کشی کامنت اینستاگرام

App-sorteos.com

App-Sorteos.com یک ابزار آنلاین و رایگان برای ایجاد مسابقات و تبلیغات است و به شما امکان می دهد یک نظر تصادفی از URL اینستاگرام خود انتخاب کنید.

ابزار رایگان قرعه کشی اینستاگرام

لطفا:
نظرات خود را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید، نظرات شما برای ما بسیار ارزشمند و برای دیگر کاربران می تواند مشکل گشا باشد.

image_pdfدانلود فایل pdf این مقاله

این خبر را به اشتراک بگذارید :