اینستاگرام، محبوب‌ترین شبکه اجتماعی بین ایرانیان و شاید جهان است. اکثر افراد به دنبال این هستند که به نحوی در اینستاگرام خاص باشند و دنبال‌کننده،لایک و کامنت جمع کنند و به طور خلاصه بیشتر دیده شوند. امروز راهی پیش رویتان می‌گذاریم تا در اینستاگرام متن‌هایی خاص و زیبا بگذارید و زیبایی را به صفحه پروفایل اینستاگرام‌تان را بیاورید.
در این مقاله قصد داریم سایتی را معرفی کنیم که فونت‌های قابل پشتیبانی در اینستاگرام را ارائه می‌کند تا متن‌های زیباتری در اینستاگرام بنویسید. با این سایت قادر به تغییر فونت اینستاگرام خواهید بود. با ما همراه باشید.

برای این که متن‌هایی با فونت متفاوت در اینستاگرام بنویسید، ابتدا وارد سایت igfonts.io شوید. مطابق عکس زیر در محل مشخص شده، متنی را که قصد تغییر و قرار دادن آن را در اینستاگرام دارید وارد کنید.

تغییر فونت اینستاگرام

با وارد کردن متن، کمی پایین‌تر متن‌های تغییر یافته دیده می‌شوند. این متن‌ها با فونت‌های مختلف و گاهی با استیکر نشان داده می‌شوند و آزادانه می‌توانید هر کدام را به صورت رایگان انتخاب و استفاده کنید. هر کدام را که می‌خواهید در اینستاگرام قرار دهید کپی کنید.

پس از کپی کردن متن، آن را به اینستاگرام انتقال دهید و در دایرکت، استوری، بیوگرافی یا هر جای اینستاگرام که مایلید جای‌گذاری کنید. می‌بینید که فونت متن متفاوت از فونت اصلی اینستاگرام است.

چگونه فونت کل اینستاگرام را تغییر دهیم؟

همانطور که می‌بینید در این روش فقط متن کپی شده تغییر کرده و فونت اینستاگرام بی تغییر است. برای تغییر دادن فونت کل اینستاگرام و کل گوشی به لینک زیر مراجعه کنید.

تغییر فونت گوشی سامسونگ

image_pdfدانلود فایل pdf این مقاله
کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :